Tiny House

Hakkımızda

Viya Çelik Mühendislik A.Ş olarak, sizlere kalite ve konfor güvencesini bir arada sunuyoruz.

 Siz hayal edin biz gerçekleştirelim mottomuzla istekleriniz doğrultusunda yapılacak tasarımlar yönünden her türlü projenizi gerçekleştirebiliriz.Türkiye’de tiny house alanında önde gelen bir firma olarak Vega Tiny House, günümüzde konut sahibi olmak isteyen son kullanıcıya özel planlamalar yapıyor. Ayrıca sizlere şema oluşturma esnekliği de veriyoruz. Bu sayede yeni nesil mobil tiny house tasarımlarını alternatif yaşam alanlarında deneyimleme imkanı sunuyoruz.

Söz konusu minimal yaşam alanlarını hacim olarak hesaplayıp, imar yönetmeliklerine göre asgari ölçülerde planlıyoruz. Çalışmalarımızı profesyonel, yenilikçi ve dinamik ekibimizle değerlendirerek, süreç sonunda kaliteli bir tasarım ortaya koyuyoruz. Size düşense bize başvurarak, sadece ilk adımınızı atmanız!

Tanıtım videomuzu izlediniz mi?

Yaratıcı & konfor öncelikli tasarımlar ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Misyonumuz
Müşterilerimize dünya kalitesinde mühendislik, satış ve kurulum hizmetleri sunarak; çevreye ve insan sağlığına zararsız, kalitesi yüksek, kurulumu kolay ve ekonomik düzeyde tiny house çeşitleri temin etmek.
Vizyonumuz
Şekil, ölçü, kapasite ve kurulum limitlerini en aza indirgeyen, ekonomik, yaratıcı ve güvenilir tasarımlar ile tiny house sektöründe lider bir marka olmak.

Vega Tiny House Bayisi olmak ister misiniz?

Vega Tiny House ailesine katılmak ve işbirliği yapmak için başvuruda bulunun.

Sohbet
💬 Yardım
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?