Tiny House

Yedek Parçalar

Römork Yedek Parçaları

Güvenilir hizmet anlayışımız doğrultusunda römorklarınızda rahatça kullanabileceğiniz yedek parçaları sizlere sağlıyoruz. Römorklarda kullanılan aklınıza gelebilecek her türlü parçanın teminini gerçekleştiriyoruz. Römorklar yük taşımak için sıklıkla tercih edilen son derece kullanışlı araçlardır. Genellikle motorsuz taşıtlar olup, motorlu araçla da çekilmektedirler. Römorkların çalışmasında ekipmanların ve parçaların önemi çok büyüktür. Bu anlamda arızalanan, hata veren veya sıkıntı yaşatan parçaların değişmesi ve yedeklerinin teminini Vega Tiny House güvencesiyle sağlayabilirsiniz. Römork yedek parça alanında arızalanan, kullanımı aksayan veya eskiyen römorklarınız için sizlere ekipmanlarınızı değiştirme fırsatı veriyoruz.

Takvim ve Proje Süreci

Ortak görüşmemizden sonra ihtiyaçlarınız planlamamıza alınır. Mimarlarımız ve iç mimarlarımız tarafından eviniz tasarlanır. Eviniz hakkındaki tüm sorunlar ve detaylar netleşir netleşmez, bireysel eviniz atölyemizde inşa edilir.

İmalatı tamamlanan eviniz istediğiniz lokasyonda teslim edilir. Stilinize göre sizin için en uygun plan, cephe ve proje tasarımları yapabileceğimiz gibi, hazır modellerimiz üzerinden de seçimler yapabilirsiniz.

Modellerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

Sohbet
💬 Yardım
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?